Kuchnie modułowe

Kuchnie modułowe - Karuzela Mebli

Liczba produktów: 1132

Pokazano 1-60 z 1132 pozycji

Aktywne filtry

Front do zmywarki ZM...
196,00 zł
Front do zmywarki ZM 713x596 Aspen    Kolorystyka: - Biały połysk

Kuchnia modułowa – co to właściwie jest?

       

Kuchnie modułowe to opcja dla tych, którzy pragną stworzyć takie pomieszczenie, które będzie zgodne z ich oczekiwaniami, jak i jego wielkością.

Meble modułowe /  meble kuchenne systemowe to zestaw mebli, który składa się z kilkunastu, lub nawet kilkudziesięciu elementów, w tym głównie z szafek wiszących i stojących. Szafki kuchenne mogą być wąskie, szerokie, wysokie, czy niskie. To jednak nie wszystko, ponieważ szafki kuchenne narożne również mogą być, z rozwiązaniami cargo, czy wiszące oszklone. Możliwości jest tak wiele, że można swobodnie wybierać, jakie dokładnie rozwiązania znajdą się w naszej kuchni.

      

Do jakiej kuchni wybrać meble modułowe? 

    

Plusem kuchennych mebli modułowych jest to, że świetnie sprawdzają się w wielu różnego typu kuchniach.

Z powodzeniem możemy po nie sięgnąć, gdy dysponujemy bardzo małą kuchnią, co ma miejsce zwykle w mieszkaniach typu studio.

W takich przypadkach kuchnie modułowe narożne mogą okazać się idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie dość, że zapewnimy sobie odpowiednią przestrzeń do przyrządzania posiłków, to jeszcze nasze szafki kuchenne będą w stanie pomieścić wszystkie zgromadzone przez nas sprzęty, czy akcesoria.

    

Na tym jednak nie koniec, ponieważ meble modułowe można również dopasować do dużych pomieszczeń. Poszczególne szafki kuchenne dolne, jak i górne mogą zajmować jedną ścianę, być ułożone na planie litery U, czy G.

  

Nawet sama stylistyka nie ma większego znaczenia, ponieważ kuchenne meble modułowe sprawdzą się wszędzie, gdzie zostaną wykorzystane. To dobry wybór do wnętrz zachowanych w prowansalskim stylu, w stylu nowoczesnym, czy klasycznym.

Modułowe szafki kuchenne górne, jak i szafki kuchenne dolne sprawdzą się również we wnętrzach zachowanych w stylu skandynawskim, czy stylu retro.

        

Aby stały się dopełnieniem naszych kuchni, wystarczy je jeszcze dobrać pod względem kolorystyki. W tym przypadku warto kierować się nie tylko swoimi preferencjami, ale również całym wystrojem domu, czy mieszkania.

Dzięki temu, że weźmiemy pod uwagę odpowiednie kolory, wystrój naszych wnętrz będzie ze sobą współgrał, a to zapewni harmonię i sprawni, że w takich wnętrzach będziemy dobrze się czuli.

close Koszyk

Nowe konto rejestracja

Posiadasz już swoje konto klienta?
Zaloguj się lub zresetuj hasło